הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
קהילת דמנהור

דמנהור - על הקהילה

דמנהור הינה קהילה רוחנית שהתמקמה באחד המרכזים האנרגטיים
העוצמתיים ביותר בכדור-הארץ
לפני 40 שנה המקימים חפרו 8 מקדשים מתחת לאדמה במשך 14 שנה במו ידיהם ויצרו היכלים ענקיים עוצרי נשימה הנקראים "מקדשי האנושות", הנחשבים כיום לפלא עולם שמיני. 

הקהילה משלבת באופן שלם את הרוחני והגשמי ותופסת את האמנות כדרך חיים. 
מקור השם הוא במצרים - הקהילה מאמינה כי מקור התרבות והרוחניות המצרית העתיקה הינו באטלנטיס ורואים עצמם כמי שמחזירים עטרה ליושנה בחידוש התרבויות הרוחניות המפותחות מהעבר לצד יצירת דרך רוחנית חדשה המתאימה לרוח התקופה. 

הקהילה מונה כ- 800 איש ומחולקת ליחידות של מעין קהילות קטנות יותר. היחידה החברתית הבסיסית מונה עד 25 איש ומתנהלת כמשפחה החיה יחד בבית גדול ומנהלת אורח חיים משותף- גידול הילדים, בילוי משותף, רכישת מזון ואכילה משותפת וכו'. עם זאת, לכל פרט במשפחה ישנו המרחב האישי והפרטי שלו, בכלל זה חופש כלכלי ועיסוקים מעבר לחובות של הקהילה, ניהול מערכות יחסים ועוד. כל כמה משפחות מאוגדות במסגרת של קהילה ו"דמנהור" היא הארגון הראשי של כל הקהילות. 

החזון הרוחני והפילוסופיה של דמנהור מבוססים על ארבעה עקרונות עיקריים:
חיים רוחניים- הקהילה רואה את המימוש הרוחני הגדול ביותר ביכולת להיות פתוחים כל העת לשינויים על-מנת לרכוש ידע חדש.
החיים הפיסיים- החזון הוא עולם שמורכב מהרבה קהילות עצמאיות ומגוונות שבו לעבודה יש ערך רוחני שמהווה מתנה עבור האדם וסביבתו.
משחק החיים- המשחק על פי הקהילה משולב בתוך המציאות ולא ההפך. המשחק הוא אסטרטגיה או דרך חיים ולא תרופה, מודעות להישגים הגדולים ביותר של חיינו.
שילוב של כל אלו הוא באמצעות פעולה - לעשות, לפעול, להאמין במה שאתה עושה, כדי לתת משמעות לדברים.

הערכים של דמנהור הם
ההתעוררות המחודשת של האדם כעיקרון אלוהי, רוחני וגשמי, רצון חופשי, יצירת מודל של חיים המבוססת על עקרונות אתיים של חיים משותפים עם אהבה, שילוב ההרמוני ושיתוף פעולה עם כל הכוחות צמודים לאבולוציה של המין האנושי. המטרות הללו מושגות באמצעות עבודה משותפת - שבה הרוחניות משמשת כמנוע לעורר שוב את הערכים האתיים הגלומים בכל אדם; שבו שלום הוא ההבנה כי שיתוף משאבים גשמיים מציעים יותר יתרונות מאשר סיכסוכים וחוסר שיתוף פעולה.

Coi בניית אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
דף הבית טלפוןפייסבוק